Doprava a platba

DOPRAVA

Zboží nad 2500 Kč Vám dopravíme VŽDY ZDARMA.

Chceme Vám poskytovat nejlepší možné služby, abyste dostali vždy takový servis, jaký si představujete. Proto pro přepravu zásilky vybíráme vždy to nejlepší, co je na trhu pro koncového zákazníka k dispozici. Našim cílem je, aby k vám balík dorazil v pořádku, co nejrychleji a abyste nad jeho cestou měli kontrolu.

Můžete si vybrat, jaký způsob doručení vám nejlépe vyhovuje.

 

1. ČESKÁ POŠTA

Výhodou České pošty je, že balík doručí do každé obce. Další výhodou je, že se nemusíte stresovat, aby vás kurýr zastihl na daném místě. Necháte si pouze doručit oznámení do své poštovní schránky a poté si zboží vyzvednete na poště v době, jak vám to vyhovuje.

Doručení je pojištěné, da se on-line sledovat, kde se zásilka zrovna nachází a hlavně, je u vás do druhého dne od odeslání.

Tento způsob dopravy je vás jen za 149,- Kč.

 

2. ZÁSILKOVNA

Svou objednávku z e-shopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. S komfortem a péči, kterou si zasloužíte.

V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude vám zasláno číslo zásilky. Kde se vaše zásilka nachází, si pak můžete ověřit online zde

Po doručení na výdejní místo budete informování SMS a emailem o možnosti vyzvednutí. Bude vám zasláno heslo pro vyzvednutí. Zásilka bude na výdejním místě k vyzvednutí 7 kalendářních dnů.

Tento způsob dopravy je pro vás jen za 49,- Kč.

 

3. ULOŽENKA

Vaše zásilka bude doručena na jedno z výdejních míst po celé republice dle vašeho výběru. O jejím předání budete informování formou SMS nebo emailem. Doručení vaší zásilky bude už v průběhu druhého pracovního dne od potvrzení objednávky. Standardní doba uložení vaší zásilky je 7 dnů, v případě potřeby je možné tuto dobu prodloužit.

Zásilku může vyzvednout i jiná osoba, k předání je potřebné pouze unikátní HESLO, které vám bude zasláno opět formou SMS nebo emailem.

O průběhu zásilky se můžete kdykoliv informovat pomocí služby sledování zásilky.

Tento způsob dopravy je pro vás jen za 59,- Kč.

 

4. Kurýrní služba PPL

Výhodou kurýrní služby PPL je to, že vám doručí balík na místo, které si určíte. Tj. takové, kde se přes den zdržujete. Obvykle si necháte balík doručit na adresu pracoviště nebo domů.

Pro doručení využíváme tzv. balík  PPL Soukromá adresa, kdy si můžete nechat poslat balík na jakoukoliv adresu (do práce i domů). Je pojištěný, dá se on-line sledovat, kde se zrovna nachází a hlavně, je u vás nejpozději do druhého dne od odeslání.

Tento způsob dopravy je pro Vás jen za 109,- Kč.

5. Osobní odběr

Výhodou osobního odběru je to, že si balík vyzvednete osobně po předchozí domluvě podle toho, jak Vám to nejvíce vyhovuje.

Osobní odběr je zdarma.

  

PLATBA

Pro zaplacení můžete využít jeden ze čtyř uvedených způsobů:

1. Převodem na účet

Převodem na účet 2124111078/5500, vedený u Raiffeisen Bank. Jakmile je platba od Vás připsána na náš účet, okamžitě expedujeme zboží. Prosím nezapomeňte do zprávy pro příjemce napsat číslo objednávky - jedině tak budeme schopni spárovat Vaši platbu za objednané zboží.

Výhodou této platby je, že je zdarma, nevýhodou, že vyžaduje buď aktivní internetové nebo telefonické bankovnictví nebo podání příkazu na pobočce vaší banky.

Tento způsob platby je pro vás zdarma.

 

2. Dobírkou

Za zboží platíte až v okamžiku, kde jej přebíráte na poště nebo od kurýra.

Po objednávce tedy neděláte nic a počkáte, až zboží dorazí za vámi.

Dobírka je nejdražší způsob, jelikož hradíte služby doručovatele.  Výhodou této platby je jistota, že platíte za zboží až v okamžiku jeho doručení. Nevýhodou je její cena.

Tento způsob platby je zpoplatněn částkou 39 Kč.

 3. GOPAY

Platba skrze platební bránu GoPay, která je integrována s našim eshopem platíte za zboží v okamžiku, kdy dokončujete objednávku. Platba je automaticky spárovana a potvrzeni o platbě je Vám odesláno na email zadaný během registrace. Jakmile je platba spárovaná, objednávku kompletujeme a expedujeme. 

Výhodou platby přes GoPay je to, že za platba je zdarma.

4. HOTOVĚ

Za zboží platíte až v okamžiku, kde jej přebíráte na jednom z výdejních míst uloženky nebo zásilkovny.

Tento způsob platby je zcela zdarma.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.